Kairysis pusapsaugis priekabai DOMAR DR1014001 rato arkai 400/240mm
  • Kairysis DOMAR DR1014001 purvasaugis yra 400 mm ilgio ir 240 mm pločio. Jis apsaugo priekabą ir krovinį nuo mechaninių pažeidimų ir kitus eismo dalyvius nuo purvo bei akmenukų taškymosi.
Gamintojas: DOMAR
Montavimo pusė: kairėje
Sparnų ilgis: 400 mm
Sparno plotis: 240 mm
Sparno aukštis: 375 mm
Montavimo skylės: ne
Greitas apsipirkimas 1-Click(be registracijos)
    Paprašykite prekės
    Parašyk savo nuomonę
    Jūsų nuomonė:
    5/5
    Pridėkite savo produkto nuotrauką:
    [prodiuseris]
    DOMAR kairysis purvasaugis DR1014001 montuojamas kairėje transporto priemonės pusėje (žiūrint važiavimo kryptimi). Šis kompaktiškas ir patvarus purvasaugis skirtas apsaugoti priekabų, lengvosios žemės ūkio ar statybinės technikos ir kitų komercinių transporto priemonių ratus. Jo matmenys – 400 mm ilgio, 240 mm pločio ir 375 mm aukščio , todėl jis puikiai tinka toms vietoms, kur reikalinga efektyvi apsauga nuo vandens, purvo ir akmenų purslų, tuo pačiu taupant vietą. Jame nėra gamyklinių tvirtinimo skylių , todėl naudotojas gali laisvai pritaikyti tvirtinimo taškus prie konkrečios transporto priemonės konstrukcijos. Plokščias dugnas su papildomu įspaudu, kuris sutvirtina purvasaugį, leidžia lengvai pritvirtinti tiesiai prie važiuoklės, užtikrinant greitą ir patogų montavimą.
    Gamintojas
    DOMAR
    Prekės kodas
    UT016171
    Montavimo pusė
    kairėje
    Sparnų ilgis
    400 mm
    Sparno plotis
    240 mm
    Sparno aukštis
    375 mm
    Purvasaugio storis
    3 mm