Kairysis pusapsaugis priekabai DOMAR DR1014001 rato arkai 400/240mm
DOMAR kairysis purvasaugis DR1014001 montuojamas kairėje transporto priemonės pusėje (žiūrint važiavimo kryptimi). Šis kompaktiškas ir patvarus purvasaugis skirtas apsaugoti priekabų, lengvosios žemės ūkio ar statybinės technikos ir kitų komercinių transporto priemonių ratus. Jo matmenys – 400 mm ilgio, 240 mm pločio ir 375 mm aukščio , todėl jis puikiai tinka toms vietoms, kur reikalinga efektyvi apsauga nuo vandens, purvo ir akmenų purslų, tuo pačiu taupant vietą. Jame nėra gamyklinių tvirtinimo skylių , todėl naudotojas gali laisvai pritaikyti tvirtinimo taškus prie konkrečios transporto priemonės konstrukcijos. Plokščias dugnas su papildomu įspaudu, kuris sutvirtina purvasaugį, leidžia lengvai pritvirtinti tiesiai prie važiuoklės, užtikrinant greitą ir patogų montavimą.