Trustpilot
AL-KO manevravimo rankena atraminiam ratui sk. 60 mm

AL-KO manevravimo rankena atraminiam ratui sk. 60 mm

 • 60 mm skersmens AL-KO rankena skirta atraminiam ratui manevruoti. Pagaminta iš patvaraus plastiko, atspari pažeidimams ir oro sąlygoms
Gamintojas: AL-KO
Gamintojo katalogo numeris: 1931979
Skersmuo: 60 mm
16,99 €
14,04 € neto kaina
Greitas apsipirkimas 1-Click(be registracijos)
1699 pt.
16.99 pt.

AL-KO manevravimo rankena atraminiam ratui sk. 60 mm

16,99 €
14,04 € neto kaina
  1699 pt
  16.99 pt
  Paprašykite prekės
  Jei aukščiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį produktą. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Duomenys tvarkomi pagal Privatumo politika. Pateikdami juos sutinkate su jo sąlygomis.
  Parašyk savo nuomonę
  Jūsų nuomonė:
  5/5
  Pridėkite savo produkto nuotrauką:

  Rankena, skirta manevruoti AL-KO atraminį ratą, kurio skersmuo 60 mm

  Juoda AL-KO atraminio rato manevravimo rankena yra praktiškas priedas, palengvinantis priekabos atraminio rato naudojimą. Šis gaminys yra 60 mm skersmens, pagamintas iš patvaraus plastiko, atsparaus pažeidimams ir oro sąlygoms, kas garantuoja ilgalaikį naudojimą.

  Rankena palengvina priekabos vairavimą ir manevravimą, ji montuojama tiesiai ant atraminio rato išorinio vamzdžio, kas užtikrina stabilumą ir tikrumą naudojimo metu. Montuojant rankeną svarbu tinkamai parinkti jos aukštį, kad atraminis ratas būtų apsaugotas nuo atsitiktinio išslydimo.

  AL-KO manevravimo rankena leidžia lengvai valdyti priekabą, todėl ją lengviau išdėstyti reikiamose vietose. Tai ypač naudinga tais atvejais, kai labai svarbu tiksliai nustatyti priekabą, pavyzdžiui, stovyklaujant ar statant automobilį ankštose vietose. Dėl tvirtos konstrukcijos ir lengvo montavimo manevrinė rankena AL-KO yra neįkainojama pagalba kasdieniame priekabų naudojimo metu.

  Gamintojas
  AL-KO
  Prekės kodas
  UT005940
  Gamintojo katalogo numeris
  1931979
  Skersmuo
  60 mm
  pixel