Trustpilot
DROMET kvadratinis spaustukas, tipas C M8 49/90 (1 1/2")
DROMET kvadratinis spaustukas, tipas C M8 49/90 (1 1/2")
DROMET kvadratinis spaustukas, tipas C M8 49/90 (1 1/2")
DROMET kvadratinis spaustukas, tipas C M8 49/90 (1 1/2")

DROMET kvadratinis spaustukas, tipas C M8 49/90 (1 1/2")

 • C tipo spaustukas su 8 µm danga yra tvirtas spaustukas, pagamintas iš aukštos kokybės 5.8 klasės plieno. Matmenys: M8, fi. 7.1, montavimo atstumas 49 mm, atstumas tarp ašių 57 mm, bendras aukštis 90 mm, sriegio ilgis 46 mm.
Gamintojas: UNITRAILER
Dydis: M8
Medžiaga: stal kl. 5.8
Zabezpieczenie przed korozją: ocynk min 8µm
0,89 €
0,74 € neto kaina
Greitas apsipirkimas 1-Click(be registracijos)
89 pt.
0.89 pt.

DROMET kvadratinis spaustukas, tipas C M8 49/90 (1 1/2")

0,89 €
0,74 € neto kaina
  89 pt
  0.89 pt
  Paprašykite prekės
  Jei aukščiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį produktą. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Duomenys tvarkomi pagal Privatumo politika. Pateikdami juos sutinkate su jo sąlygomis.
  Parašyk savo nuomonę
  Jūsų nuomonė:
  5/5
  Pridėkite savo produkto nuotrauką:

  Cinkuoti spaustukai – tvirtas ir patikimas surinkimo sprendimas

  Mūsų cinkuoti spaustukai pasižymi aukšta darbo kokybe ir cinkuotos dangos naudojimu, kurio storis ne mažesnis kaip 8 µm . Dėl to užtikriname apsaugą nuo korozijos, o tai reiškia ilgą gaminio tarnavimo laiką ir patikimumą. Naudojame 5.8 klasės plieną , kuris užtikrina aukštą stiprumą ir atsparumą dinaminėms apkrovoms. Mūsų kvadratinės formos C spaustukai yra puikus sprendimas daugeliui pritaikymų.

  Tiksliai parinkti matmenys optimaliems montavimo parametrams

  Mūsų spaustukų matmenys buvo kruopščiai parinkti, kad būtų užtikrinti optimalūs montavimo parametrai. M8 sriegio skersmuo leidžia lengvai ir tiksliai sumontuoti elementus. Lygios strypo dalies skersmuo (ØD) yra 7,1 mm , o tai garantuoja puikų prigludimą prie tvirtinimo angos. Tvirtinimo atstumas (A) yra 49 mm , o atstumas tarp ašių (B) yra 57 mm , o tai leidžia stabiliai ir tvirtai sujungti elementus. Bendras aukštis (H) yra 90 mm , todėl pakanka vietos sujungtiems elementams. Sriegio ilgis (L1) yra 46 mm , o lenkimo spindulys (R) yra R4 , o tai palengvina surinkimo procesą ir užtikrina jungties patvarumą.

  Lengvai montuojamas ir universalus naudojimas

  Mūsų spaustukai yra ne tik tvirti ir funkcionalūs, bet ir lengvai naudojami . Dėl tikslaus darbo ir kruopštaus parametrų pasirinkimo montavimas tampa greitas ir be rūpesčių . Gnybtai idealiai tinka naudoti įvairiose pramonės šakose, tokiose kaip statyba, pramonė, baldai ir automobilių pramonė. Jie ne tik užtikrina tvirtą elementų sujungimą, bet ir ilgalaikę apsaugą nuo korozijos . Dėl cinkuotos dangos, kurios storis ne mažesnis kaip 8 µm , spaustukai išlaiko savo savybes daugelį metų. Pasirinkite mūsų C tipo cinkuotus spaustukus, kad būtumėte tikri, kad montavimas yra patvarus ir patikimas!

  Plokštelių charakteristikos:

  • Cinkuota danga: cinkuota min. 8 µm
  • Tipas: C (kvadratas)
  • Medžiaga: plieno klasė 5.8

  Matmenys:

  • Sriegio skersmuo (M): M8
  • Lygiosios strypo dalies skersmuo (ØD): fi.7.1
  • Montavimo atstumas (A): 49 mm
  • Atstumas tarp ašių (B): 57 mm
  • Bendras aukštis (H): 90 mm
  • Sriegio ilgis (L1): 46 mm
  • Lenkimo spindulys (R): R4
  Cinkuoti spaustukaiGnybtų matmenys

  Santrauka:

  Mūsų įmonės siūlomi spaustukai yra padengti cinkuota mažiausiai 8 µm storio danga, kuri užtikrina efektyvią apsaugą nuo korozijos. Jie yra C tipo, kvadrato formos, pagaminti iš aukštos kokybės 5.8 klasės plieno, kas garantuoja jų ilgaamžiškumą ir atsparumą dinaminėms apkrovoms.

  Gnybtų matmenys buvo kruopščiai parinkti, siekiant užtikrinti optimalius montavimo parametrus. Jų sriegio skersmuo M8, lygiosios strypo dalies skersmuo fi.7.1, tvirtinimo ir ašių atstumas atitinkamai 49 mm ir 57 mm. Bendras apkabos aukštis 90 mm, sriegio ilgis 46 mm. Lenkimo spindulys yra R4, kuris palengvina surinkimo procesą ir užtikrina jungties ilgaamžiškumą.

  Mūsų C tipo cinkuotus spaustukus lengva montuoti ir jie naudojami įvairiose pramonės šakose, tokiose kaip statyba, pramonė, baldai ir automobiliai. Dėl patvarios, mažiausiai 8 µm storio cinkuotos dangos jie užtikrina ne tik tvirtą elementų sujungimą, bet ir ilgalaikę apsaugą nuo korozijos.

  Gamintojas
  UNITRAILER
  Prekės kodas
  UT005480
  Dydis
  M8
  Medžiaga
  stal kl. 5.8
  Zabezpieczenie przed korozją
  ocynk min 8µm
  Bendras aukštis
  90 mm
  Siūlo ilgis
  46 mm
  Plotis
  57 mm
  Rozstaw otworów mocujących
  49 mm
  Średnica części gładkiej pręta
  fi.7,1
  Promień gięcia
  R4
  Średnica gwintu
  M8
  Visi
  1 1/2"
  Svarstyklės
  71 g
  pixel