Trustpilot
DROMET kvadratinis spaustukas, tipas C M6 49x90 (1 1/2")
DROMET kvadratinis spaustukas, tipas C M6 49x90 (1 1/2")
DROMET kvadratinis spaustukas, tipas C M6 49x90 (1 1/2")
DROMET kvadratinis spaustukas, tipas C M6 49x90 (1 1/2")

DROMET kvadratinis spaustukas, tipas C M6 49x90 (1 1/2")

 • U formos varžtas – patvarus, cinkuotas elementas, pagamintas iš 5.8 klasės plieno. Stabili kvadrato forma ir tikslūs matmenys užtikrina lengvą montavimą ir ilgalaikį naudojimą. Pasirinkite spaustuką, kuris užtikrins aukštą kokybę, ilgaamžiškumą ir naudoji
Gamintojas: UNITRAILER
Dydis: M6
Medžiaga: stal kl.5.8
Zabezpieczenie przed korozją: ocynk min 8µm
0,59 €
0,49 € neto kaina
Greitas apsipirkimas 1-Click(be registracijos)
59 pt.
0.59 pt.

DROMET kvadratinis spaustukas, tipas C M6 49x90 (1 1/2")

0,59 €
0,49 € neto kaina
  59 pt
  0.59 pt
  Paprašykite prekės
  Jei aukščiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį produktą. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Duomenys tvarkomi pagal Privatumo politika. Pateikdami juos sutinkate su jo sąlygomis.
  Parašyk savo nuomonę
  Jūsų nuomonė:
  5/5
  Pridėkite savo produkto nuotrauką:

  C tipo spaustukas M6 x 49 x 90 (1 1/2 colio)

  Kviečiame susipažinti su mūsų gaminiu – spaustuku , kuris atitiks Jūsų lūkesčius ir poreikius. Mūsų spaustukas pasižymi aukšta darbo kokybe ir ilgaamžiškumu, nes naudojamas 5.8 medžiagos klasės plienas . Be to, mažiausiai 8 µm storio cinkuota danga apsaugo nuo korozijos, o tai reiškia ilgalaikį naudojimą.

  Mūsų spaustukai yra C tipo, t. y. jie yra kvadrato formos. Dėl to jie yra stabilūs ir lengvai montuojami. Jų matmenys: sriegio skersmuo M6 , strypo lygios dalies skersmuo ØD fi.5.2 , montavimo atstumas A 49 mm , atstumas tarp ašių B 55 mm , bendras aukštis H 90 mm , sriegio ilgis L1 46 mm ir lenkimo spindulys R lygus 3 .

  Mūsų produkto dėka galėsite visapusiškai išnaudoti savo galimybes ir pasiekti užsibrėžtus tikslus. Užtikriname aukštą kokybę , ilgaamžiškumą ir naudojimo komfortą . Išsirinkite mūsų cibantą ir įsitikinkite patys!

  Plokštelių charakteristikos:

  • Cinkuota danga: cinkuota min. 8 µm
  • Tipas: C (kvadratas)
  • Medžiaga: plieno klasė 5.8

  Matmenys:

  • Sriegio skersmuo (M): M6
  • Lygiosios strypo dalies skersmuo (ØD): fi.5.2
  • Montavimo atstumas (A): 49 mm
  • Atstumas tarp ašių (B): 55 mm
  • Bendras aukštis (H): 90 mm
  • Sriegio ilgis (L1): 46 mm
  • 1 nuotrauka

   Automobilių priekabų spaustukai – patikimumas ir ilgaamžiškumas saugioms kelionėms

   Be mūsų apkabos, mes taip pat siūlome daugybę kitų gaminių, kurie gali būti naudingi tvirtinant ir surenkant priekabą. Štai keletas iš jų:

   1. Priekabos laikikliai: Mūsų priekabų laikikliai yra tvirtai pagaminti ir užtikrina stabilų priekabos pritvirtinimą prie automobilio. Galimi įvairių dydžių ir konfigūracijų, kad tiktų įvairių tipų priekaboms ir transporto priemonėms.
   2. Priekabos vyriai: mūsų priekabų vyriai yra patikimi ir patvarūs. Jie leidžia sklandžiai atidaryti ir uždaryti priekabą bei užtikrina tvirtą sujungimą. Galimi įvairūs dizainai ir medžiagos, kad atitiktų skirtingus reikalavimus.
   3. Priekabos laikikliai: mūsų priekabos laikikliai yra sukurti taip, kad jūsų priekaba būtų saugiai ir patogiai pritvirtinta prie jūsų transporto priemonės. Pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, jie yra atsparūs korozijai ir užtikrina patvarų montavimą.
   4. Priekabos tvirtinimo priedai: Taip pat siūlome įvairius tvirtinimo priedus, kurie palengvina priekabos montavimą ir naudojimą. Tai gali būti, pavyzdžiui, spaustukai, veržlės, varžtai arba apsaugos elementai. Jie yra įvairių dydžių ir konfigūracijų, kad atitiktų jūsų priekabos specifikacijas.

   Mūsų rankenos, vyriai, priekabos laikikliai ir tvirtinimo priedai yra sukurti taip, kad būtų atlikta kokybiška, ilgaamžė ir paprasta montuoti. Jų dėka turėsite viską, ko reikia saugiam ir patogiam naudojimuisi priekaba.

  Gamintojas
  UNITRAILER
  Prekės kodas
  UT005475
  Dydis
  M6
  Medžiaga
  stal kl.5.8
  Zabezpieczenie przed korozją
  ocynk min 8µm
  Bendras aukštis
  90 mm
  Siūlo ilgis
  46 mm
  Plotis
  55 mm
  Rozstaw otworów mocujących
  49 mm
  Średnica części gładkiej pręta
  fi.5,2 mm
  Promień gięcia
  R3
  Średnica gwintu
  M6
  Visi
  1 1/2"
  Svarstyklės
  39 g
  pixel