Trustpilot
Įsiveržimas į Moto 1, 2, 3
Įsiveržimas į Moto 1, 2, 3
Įsiveržimas į Moto 1, 2, 3
Įsiveržimas į Moto 1, 2, 3

Įsiveržimas į Moto 1, 2, 3

 • Motociklams skirta važiuojamoji dalis leidžia efektyviai ir saugiai įkelti motociklą į priekabą. Tai palengvina efektyvų dviračio transporto priemonę. Rampa tinka Moto 1, Moto 2 ir Moto 3 motociklų priekaboms.
Gamintojas: Temared
46,99 €
38,83 € neto kaina
Greitas apsipirkimas 1-Click(be registracijos)

Įsiveržimas į Moto 1, 2, 3

46,99 €
38,83 € neto kaina
  Paprašykite prekės
  Jei aukščiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį produktą. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Duomenys tvarkomi pagal Privatumo politika. Pateikdami juos sutinkate su jo sąlygomis.
  Parašyk savo nuomonę
  Jūsų nuomonė:
  5/5
  Pridėkite savo produkto nuotrauką:

  Rampa į moto 1, 2, 3 – puikus sprendimas automobilių entuziastams!

  Mūsų pasiūlyme esanti rampa moto 1, 2 ir 3 buvo sukurta atsižvelgiant į automobilių entuziastus. Jo dėka savo motociklą galėsite saugiai ir patogiai nunešti prie priekabos. Nesvarbu, ar esate aistringas sportiniams , ar turistiniams dviračiams , ši pakrovimo rampa jums bus praktiškas įrankis.

  Motociklo rampos plotis yra 225 mm ir garantuoja stabilų jūsų motociklo atramą, pašalinant judėjimo riziką kraunant. 1550 mm rampos ilgis suteikia pakankamai vietos lengvai įlipti ir išlipti iš priekabos. Dėl maksimalios 300 kg keliamosios galios be rūpesčių galėsite gabenti ir sunkesnius motociklus.

  Negaiškite laiko sudėtingiems ir nepatogiems motociklo transportavimo būdams. Rampa tinka Moto 1, Moto 2 ir Moto 3 motociklų priekaboms. Motociklo rampos dėka išvengsite nereikalingų pastangų ir streso, susijusių su dviračio kėlimu ir manevravimu. Galite saugiai važiuoti ant priekabos, pastatyti motociklą vietoje ir mėgautis transportu be rūpesčių.

  Gamintojas
  Temared
  Prekės kodas
  UT004309
  pixel