Trustpilot
Akėčių rankena 14,25H-25MM

Akėčių rankena 14,25H-25MM

 • Bėgio rankena yra universalus elementas, leidžiantis pritvirtinti ir įtempti brezentą ar tinklą. Jį galite pritvirtinti prie priekabos grindų ar šonų, taip pat naudoti kaip tvirtą tvirtinimo tašką diržui, fiksuojančiam krovinį transportuojant.
Gamintojas: Bozamet
0,59 €
0,49 € neto kaina
Greitas apsipirkimas 1-Click(be registracijos)

Akėčių rankena 14,25H-25MM

0,59 €
0,49 € neto kaina
  Paprašykite prekės
  Jei aukščiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį produktą. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Duomenys tvarkomi pagal Privatumo politika. Pateikdami juos sutinkate su jo sąlygomis.
  Parašyk savo nuomonę
  Jūsų nuomonė:
  5/5
  Pridėkite savo produkto nuotrauką:

  Lentinis griebtuvas yra nepamainomas automobilių priekabų, ypač tų, kurios naudojamos įvairiems kroviniams gabenti, elementas . Pagrindinė jo funkcija – užtikrinti tvirtą ir saugų brezento pritvirtinimą prie krovinio, o tai yra esminis aspektas gabenant krovinius. Slydimo plokštė dažniausiai tvirtinama prie priekabos šonų ir leidžia tolygiai ištempti dangtį, kad krovinys važiuojant nepasislinktų.

  Brezento tvirtinimas naudojant bėgelio rankeną leidžia išvengti netyčinio paslydimo ar brezento sugadinimo važiuojant. Ši apsauga svarbi tiek krovinio saugumui, tiek kitiems eismo dalyviams. Automobilio priekabos lentų griebtuvas yra ne tik įrangos elementas, bet ir pagrindinis veiksnys, turintis įtakos krovinių gabenimo saugai ir patogumui . Verta rinktis šį patikimo gamintojo modelį ir reguliariai tikrinti jo būklę, kad kiekvieno transportavimo metu būtų užtikrintas patikimumas ir saugumas.

  Gamintojas
  Bozamet
  Prekės kodas
  UT001284
  Gamintojas
  bozamet
  Modelis
  Akėčių rankena
  katalogo numeris
  14.25 val
  Aukštis
  25 mm
  Medžiaga
  cinkuotas plienas
  pixel