Trustpilot
Papildoma garantija + lengvajai priekabai

Papildoma garantija + lengvajai priekabai

 • Prailginkite savo UNITRAILER lengvosios priekabos garantiją 1 metais! Užsisakykite garantiją +, kad iš viso gautumėte iki 3 metų priekabos apsaugą ir mėgaukitės patikimu naudojimu be nereikalingų rūpesčių dar ilgiau.
23,54 €
19,45 € neto kaina
Greitas apsipirkimas 1-Click(be registracijos)

Papildoma garantija + lengvajai priekabai

23,54 €
19,45 € neto kaina
  Paprašykite prekės
  Jei aukščiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį produktą. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Duomenys tvarkomi pagal Privatumo politika. Pateikdami juos sutinkate su jo sąlygomis.
  Parašyk savo nuomonę
  Jūsų nuomonė:
  5/5
  Pridėkite savo produkto nuotrauką:

  Papildoma garantija lengvajai priekabai UNITRAILER

  UNITRAILER priekabos pasižymi dideliu patikimumu, tai patvirtina ir teigiami klientų atsiliepimai. Užtikriname, kad pas mus įsigytomis priekabomis klientai galėtų patogiai naudotis ilgus metus. Gamybos procese skiriame dėmesį kiekvienai smulkmenai ir naudojame žinomų Vokietijos gamintojų, tokių kaip AL-KO ar KNOTT, komponentus, kad užtikrintume mūsų priekabų ilgaamžiškumą ilgus metus.

  Garantuojame aukštą gaminių kokybę ir, kaip vienas iš nedaugelio priekabų gamintojų rinkoje, siūlome galimybę įsigyti papildomą Garantija + , kuri pratęsia standartinį 2 metų garantijos laikotarpį papildomais metais. Tokiu būdu mūsų klientai gauna iki 3 metų apsaugą priekabai, kurios bendroji masė iki 750 kg!

  Tai tikrumas, kurio nerasite niekur kitur!

  Papildoma garantija priekaboms iki 750 kg

  Galite nuspręsti pirkti papildomą Garantija + tik perkant priekabą. Įdėkite šią paslaugą į savo krepšelį kartu su pasirinkta lengva priekaba UNITRAILER. Jis bus priskirtas jūsų naujam anonsui.

  Pasinaudokite akcijos kaina, kuri galioja ribotą laiką, ir apsaugokite savo priekabą papildomu apsauginiu skydu Garantija + forma.

  Prekės kodas
  UT005070
  pixel