Trustpilot
Pasirinkite kalbą
Šalis
bulgarų
čekų
danų
vokiečių
graikų
anglų
ispanų
estų
prancūzų
italų
latvių
olandų
norvegų
lenkų
portugalų
rumunų
slovakų
slovėnų
švedų
ukrainiečių
Rėmas su brezentu Garden Trailer 200
Rėmas su brezentu Garden Trailer 200
Rėmas su brezentu Garden Trailer 200
Rėmas su brezentu Garden Trailer 200
Rėmas su brezentu Garden Trailer 200
Rėmas su brezentu Garden Trailer 200

Rėmas su brezentu Garden Trailer 200

 • Pilnas 80 cm aukščio priekabos rėmas su vandeniui atspariu tentu Garden Trailer 200. Rėmas tinka priekaboms, kurių matmenys 200x106 cm.
Gamintojas: UNITRAILER
Kaina telefonu

Rėmas su brezentu Garden Trailer 200

Kaina telefonu
  Paprašykite prekės
  Jei aukščiau pateikto aprašymo jums nepakanka, atsiųskite mums savo klausimą apie šį produktą. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Duomenys tvarkomi pagal Privatumo politika. Pateikdami juos sutinkate su jo sąlygomis.
  Parašyk savo nuomonę
  Jūsų nuomonė:
  5/5
  Pridėkite savo produkto nuotrauką:

  Stovas priekabai 80 cm aukščio su tentu

  Rėmas priekabai su tentu, tinka Garden Trailer 200 priekabai ir kitoms priekaboms, kurių transportavimo paviršiaus matmenys 200x106 . Stelažą sudaro 80 cm aukštis aukščiausiame taške ir dvišlaičiu viršumi, kad važiuojant geriau nutekėtų vanduo ir sniegas. Jis pagamintas iš labai tvirtų plieninių sijų, apsaugotų nuo rūdžių jas cinkuojant. Rėmas prisukamas varžtais, kurie yra komplekte. Visa tai sukuria tvirtą ir stabilų brezento rėmą.

  Priekabos stovas
  Priekabos rėmas su tentu

  Rėmas, kuris jums pravers kiekviename maršrute

  Priekabos rėmas su brezentu apsaugo krovinį nuo nepalankių oro sąlygų: lietaus, krušos, sniego ir saulės. Sumontavę jį ant savo priekabos, jums nereikės sukti galvos, ar važiuojant netikėtai neužklups lietus, o vežamas krovinys nesušlaps. Brezentas pagamintas iš storos, vandeniui atsparios medžiagos ir net ir ilgai lyjant, jis nepratekės. Dėl pilkos brezento spalvos jis puikiai atrodo su bet kokia automobilio priekaba ir gerai atrodo. Komplekte kartu su rėmu ir brezentu taip pat yra elastinė virvelė su kabliukais , leidžianti greitai ištempti brezentą.

  Tvirtas ir vandeniui atsparus tentas su anga gale

  Tentas yra su atidaroma galine dalimi , kuri palengvina prekių pakrovimą ir iškrovimą iš priekabos. Norint pasiekti vežamus krovinius, nereikia nuimti viso brezento. Tereikia pakelti du diržus, apsaugančius užpakalinę brezento dalį nuo nepageidaujamo kilimo važiuojant ar sustojus. Tada tereikia šią dalį suvynioti ir uždėti ant viršutinės rėmo sijos. Tokiu būdu galėsite lengvai patekti į priekabos vidų net neatidarius bagažinės dangčio. Tai labai patogus sprendimas, kuris pravers kiekvienoje kelionėje.

  Galinis stovas priekabai
  Gamintojas
  UNITRAILER
  Prekės kodas
  UT000184
  Stovo aukštis
  800 mm
  Rėmo ilgis
  2055,5 mm
  Stovo plotis
  1116 mm
  Viršelio spalva
  grigio
  pixel